Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Az mitől van, hogy a fürdőben...

Az mitől van, hogy a fürdőben lévő törölköző anyaga némely pontokon elhal és emiatt foszlik/szakad?

Figyelt kérdés

Egészséges anyagú törölközők voltak még tavaly-tavalyelőtt, aztán folyamatosan elkezdtek először csak hasadni, aztán már nagyobb lyukak is lettek rajtuk. Ez több törölközőnél is előfordult sajnos.


Megfigyeltem, hogy azon a részen, ahol az adott törölköző szakadt, ott kicsit ilyen érdesebb/durvább tapintású, és simán bele tudok szaggatni nagyobb erőkifejtés nélkül, míg ahol lágyabb tapintású egészséges anyag van, ott ha akarnám se tudnám elszakítani.


Olyan, mintha a törölközők egyes pontjain "elhalna" az anyag/szövet vagy én nem is tudom. Mi lehet ez? Kb. 1-1,5 éve vettem észre ezt, előtte nem volt ilyen jelenség. Azóta viszont a fürdőben lévő összes használatban lévő törcsire ez vár egy idő után....


El van átkozva a fürdőszoba? :D



2019. szept. 24. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem forró radiátoron szárítod, és gyakorlatilag "megég"
2019. szept. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kéztörlő törölköző például egyáltalán nincs radiátoron, csak a mosdó melletti akasztón lóg, mégis ugyanez a jelenség...
2019. szept. 24. 17:18
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
természetes anyagból van?
2019. szept. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek a törölközőid? Egy idő után az anyag tönkremegy a használatban. Persze ez függ az anyag minőségétől, korától, a használattól /csak ezeket használod, vagy a 30-ból időnként sorra kerülnek/, a mosástól. Szerintem csak kezdenek elhasználódni. Nálam is pár törölköző már új életet él takarító rongyként, felmosóként illetve a macska alatt.
2019. szept. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Több évesek, de van köztük olyan, amit kivettem frissen a szekrényből ki tudja mennyi ottlét után, aztán pár hónap múlva elkezdett szakadni.
2019. szept. 25. 12:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!