Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kärcher K2 magasnyomású tömlő...

Kärcher K2 magasnyomású tömlő kilyukadt, mivel lehet helyrehozni?

Figyelt kérdés

Kb 3 mm hosszú vágás van rajta amin keresztül spriccel ki a víz.

Mivel lehetne ezt javítani?

Köszönöm a válaszokat előre is



2019. szept. 13. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

1. Szárazra törlöd a lyukat, és -gumit ragasztó- pillanatragasztót cseppentesz bele, majd egy rövid ideig összenyomva tartod.

2. Elvágod a lyuknál, és egy belevaló pár centis fémcsőre rádugod a két véget, szintén ragasztó használatával.

3. Ráhúzol kívülről egy pár cent hosszú gumicsövet a lyukra.

4. Erős ragasztószalaggal körbetekered.

5. stb...stb...

2019. szept. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%

Mivel típustól függően akár 120 bar is lehet a tömlőben, ragasztással és foltozással semmit nem érsz.

Tudom, mert én is kísérleteztem pár éve egy kilyukadt tömlővel, és bármit csináltam vele mindig szétnyomta a ragasztást.

Ha együtt tudsz élni vele, akkor tekerd körbe szigetelő szalaggal, spriccelni nem fog, csak szivárogni mellette.

Ragasztók is ideig óráig bírják csak. 120 bar nem kis nyomás, még ha nem is terheli csak a negyede használat közben a sérült részt, akkor sem lehet ragasztóval normálisan megoldani.

Én végül kivágtam a hibás részt, és kiváltottam egy rozsdamentes acél csővel bilincses megoldással.

Ez se volt jó, mert a bilincsek mindig elakadtak valamiben. Végül vettem hozzá 5 ezerért egy új tömlőt.

2019. szept. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
Cseréld ki. Add el. Sajnos 100000Ft alatti mosók mind sz@rok. Sajna már a Kärcher is. Tele a műhely olcsó Kärcherekkel...
2019. szept. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!