Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Linóleumot hogy lehet cserélni?

Linóleumot hogy lehet cserélni?

Figyelt kérdés

Adott az új házunk, ami tök rendben van meg szép. Van a konyhához egy kamra. 190*200-as méretű. Itt egy ezer éves linóleum van meg régi csúnya polcok.

Szeretném ezt is felújítani kicsit, mert igaz rajtam kívül kb senki nem megy be oda, de szeretem ha rendben vannak a dolgok és így annyira nem tetszik.

Kifestve ki lett költözés előtt szóval csak a linóleumot kellene kicserélni meg a polcokat.

A linóleummal vagyok bajban. Ezt meg tudom én is csinálni a férjemmel közösen? Bonyolult? Neten néztem hogy kell. De muszáj ragasztgatni? Fel kell szedni azt ami van, nem lehet az újat rárakni, mert szerintem elég necces lenne felszedni ahogy néztem.

Én elképzelem úgy hogy csak kipakolunk, leterítjük méretre vágjuk és kész. Vagy ez így vállalhatatlan? Lévén egy zárt ajtajú kamra nem kell hogy olyan gyönyörű legyen.


2019. júl. 16. 13:44
 1/5 A kérdező kommentje:

Fel kell szedni azt ami van, nem lehet az újat rárakni?


Bocsánat ez a mondatom egy kérdés lenne!!

2019. júl. 16. 13:47
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem a legvékonyabbat veszed, leterítheted simán. Amúgy se lesz kitéve nagy igénybevételnek, de én akkor is kő párti vagyok.
2019. júl. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

felszedni se nagy kunszt, akkor macerásabb ha jön vele az aljzat is(nem kéne neki)


Amugy ráteritheted az új pvc-t nem gond, csak ugy csúszkálhta, ha húzgálzs rajta bútort vagy nehezebb cuccokat


Én felszedném, és leragasztanék egy újjat

nem nagy munka, ész se kell hozzá csak akarat...:)

2019. júl. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor már inkább ez:


[link]

2019. júl. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. Megfogod, határozott mozdulattal felszeded az előzőt.

2. Az újat méretre szabod, és leteríted. Ha finnyás vagy, nyomsz alá ragasztót.

3. Örültök neki.

2019. júl. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!