Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Termosztátos zuhany csaptelepe...

Termosztátos zuhany csaptelepet lehet javítani? Szelep vagy nem tudom mi a baja!

Figyelt kérdés
2018. dec. 17. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:
gari?
2019. jan. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A mi termosztátos Teka csaptelepünk kb. 1 év használat után elromlott a jobb oldali, vízerősség állító gombnál. A vízszerelő helyettesítette valamivel (állítása szerint valami rossz, de hagyományos jellegű csapból szedte ki az alkatrészt), de a fokozatállítás lényegesen rosszabb lett - értsd úgy, hogy eddig egy negyed fordulattal csak félig nyílt meg a víz; azóta meg elég pár milimétert elfordítani, és nagyon erősen jön a víz :)


A lényeg, hogy működik és használható, mint termosztátos csap, de nagyon mérges voltam, hogy a 2013-ban 35 ezer Ft-os csaptelep csak egy évig bírta.


És habár a számlánk megvolt, a mofémes bélyegzős kis papírkát (10 cm x 5 cm) már kidobtam, így garanciát sem lehetett érvényesíteni - ez végképp nevetséges volt.


Ráadásul a zuhanyrúd is teka, de attól se dobom el az agyam, pedig nagyon drága volt. Nyilván azon nem tudott elromlani semmi, de úgy látom, hogy a márkanév miatt kb. 20 ezer ft-tal többet gomboltak le rólam, mint amit ér :)


Most egy sapho komplett szettet néztem kb. 40 ezer Ft-ért (termosztátos csap, esőztető és kézi zuhany). Lehet lesz, aki azt mondja gagyi, de a drágával sem jártam jobban.

2019. jan. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!