Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Egy új üveg mennyi be kerül?

Egy új üveg mennyi be kerül?

Figyelt kérdés
Tegnap ügyesen elbotlottam egy panelháznak az ajtaja előtt úgy, hogy annak betört az üvege.(Úgy kell elképzelni, hogy van felül is egy nagy felület üveg,és egy újabb kereben meg a kisebb felületű. Duplaüveg van/volt mindkettő részen) Nos én az alsó kettőnek estem neki, és gondolom egy üvegessel meg lehet azt csináltatni,nem kell egy egész ajtót kicserélni. Vki tudja, vagy akinek volt hasonló (üvegcsere) helyzete,hogy ez mennyibe kerülhet, és,hogy hogyan kell (ha nem üvegessel véletlen)?

2018. dec. 2. 08:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom az nem megy, hogy leszeded az ajtót és elviszed az üvegeshez. Én lemérném-lefotóznám, aztán felhívnék üvegeseket és megkérdezném mennyibe kerülne a javítás a helyszínen, fotókat-méreteket küldöm. De először mindenképp kérdezd meg a közös képviselőt a ház biztosításáról, mert még az is lehet, hogy fedezi legalább egy részét, ha nem az egészet.
2018. dec. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A panelháznak ilyen esetekre van biztosítása. Fel kell keresni első körben a közös képviselőt és vele megbeszélni a lehetőségeket.
2018. dec. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!