Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Magyarországon az építőipar...

Magyarországon az építőipar behalt?

Figyelt kérdés
Burkolót keresek fél éve sikertelenül. Már vagy 30-at felhívtam, 20 felvette, 1 ér rá, az is 15 000 ft/m2 díjon ami túl sok érte. Arról rég letettem hogy kijöjjenek felmérni és adjanak árajánlatot. 20 m2-ról van szó egyébként.
2018. nov. 20. 16:30
 1/10 mindentudó99 ***** válasza:
47%
Hidd el ha kis időt fordítasz you tube videókra azt a keveset te magad is lerakod. Pláne ha esély sincs mesterre. Ilyenért én már nem adok pénzt.
2018. nov. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Be.

Aki munkát is hajlandó vállalni általában kókler, gagyi munka aranyáron..

A többiek tele vannak melóval, 20 m2 az nagyon kicsi munka, nem kezdenek bele.

Magam is túl vagyok egy felújításon, katasztrófális a helyzet.. Éves csúszásaim voltak a szakemberhiány miatt.

2018. nov. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pont, hogy pörög, azért nem találsz szakit.
2018. nov. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"15 000 ft/m2 "


Ez nem semmi!

Mondjuk én mindent meg is tudok csinálni a ház körül.

2018. nov. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is kénytelen voltam magamnak megcsinálni, mert nem találtam rá embert. Kis ügyességgel, odafigyeléssel nem lesz gond.
2018. nov. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem van egy burkolóm, most végzett nálam, szépen dolgozik, ennél jóval olcsóbban (8000/nm), ő januártól ráér. Ha gondolod adok privátban telefonszámot.
2018. nov. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
győri vagyok ha idefele lakik akkor jöhet a telefonszám
2018. nov. 21. 12:30
 8/10 anonim ***** válasza:

Sajnos igen. Az élelmesek leléptek külföldre, aki itt maradt az meg annyira keresett lett, hogy tele van munkával. Aki nincs, az általában okkal nincs.

Nyugodtan emelhetett árat, hiszen ezt is megfizetik, mert meg kell.

Nehéz dolog ez. Az ember vagy megcsinálja magának, vagy beáll a sorba és kivárja a maga idejét.

2018. nov. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Megmondta Gyucsány is, ha nem tetszik el lehet menni.
2018. nov. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ha van egy kicsi kézügyességed, türelmed, szerintem:


Vegyél egy nagyon jó minőségű csempevágót, vegyél egy csomaggal több csempét, egy jóféle vízmértéket, normális szintezőt, nézz meg előtte jópár youtube videót és rakd le magad. Sajnos ez a szakemberhiány azt eredményezte, hogy horror áron csinálnak meg mindent, mert a mai ember nagyon elkényelmesedett, semmit se tud magának megcsinálni. Azért ez nem egy villanyszerelés/gázszerelés.


De csak tényleg akkor kezdj bele, ha kicsit is értesz a fizikai munkához. Viszont ha van lóvéd, nincs kedved magad lerakni, akkor fordítsd rá azt az összeget.

2018. nov. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!