Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hogyan kell lyukat fúrni a...

Hogyan kell lyukat fúrni a gres-lapban?

Figyelt kérdés
A Wc kap új padló burkolatot,gres lappal akarom leburkolni.Milyen fúrót használjak és hogyan kell úgy kifúrni,hogy ne pattanjon el? Valamint hogyan kell a 10-11 cm-es lyukat kivágni,ahol a trutyi lefolyik? A wolfram fűrész jó-e? Mire kell vigyázni? Én úgy gondoltam,hogy a rögzítő csavarokat a lap ragasztása után fúrom be,de a 10-11 cm.átmérőjű lyukat előtte kell kivágni.Kérlek benneteket,hogy aki már csinált ilyet,a tanácsaival segítsen. Köszönöm,ha tudtok segíteni.

2018. okt. 31. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:

A rögzítő furatokat ütvefúrás nélkül vídiás fúróval tudod kifúrni, de szükséges csavarozni? Leszilózni nem elég?

A 100-as csőhöz vagy korona fúróval (felesleges) vagy kisflex+kőkorong.

2018. okt. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked! Azért kell lecsavarozni,mert időnként fel kell lépni a wc ülőkére.Most az volt a probléma,hogy e-miatt és a csavar rohadása miatt meglazult és már pöcegödör szag volt.Akkor már a burkolatot is cserélem,mert annyi gres lap még maradt. Köszönöm a válaszodat!
2018. okt. 31. 11:48
 3/4 anonim válasza:
Én nem gres lapon, hanem sima csempén vágtam nagy méretű lyukat szintén a csövek miatt, én Dremmel-t használtam megfelelő fejjel. Gyönyörűen lehet vele dolgozni, mint kés a vajban :)
2018. nov. 1. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3.as.

Neked is köszönöm!!!!

2018. nov. 1. 20:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!