Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Külső máló betonfelületet...

Külső máló betonfelületet mivel tudnék felújítani?

Figyelt kérdés
Kb. 20 éves betonjárda felülete kezdett feljönni, néhol 1-2 cm mélyen. A fagy tovább rongálja, ezért jövőre szeretném felújítani. Az újrabetonozást most nem tudom bevállalni.

2018. okt. 13. 09:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Vannak betonjavító habarcsok, akár csak cementesek vagy keményebb műgyantásak. De szerintem egy normális újrabetonozás lenne a megoldás, egy rossz járdára felesleges költeni.

Nálunk 30 éve van meg a járda, társasházban, autók járnak rajta. Dilatáltan lett kiöntve, 2 sávban. Az egyiket normálisan lezeltük, nem hagytuk kiszáradni, a másik viszont nem lett letakarva és locsolva. Az egyiknek még most sincs semmi baja, a másik olyan, mint valami háborús maradvány, vagy mint egy átlagos magyar út :)


Szóval ami szétfagyott, azt már hiába javítgatod, tovább fog romlani. Ha meg normálisan meg van csinálva, akkor nem lesz semmi baja.

2018. okt. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem az autóbeállóm volt hasonló. Vastag réteget nem lehetett rátenni túl nagy lett volna szintkülönbség. Mélyalapozóval lekezeltem és leburkoltam az olcsóbb kőmintás járólappal. Több éve járunk rajta autóval és tart. A lap hátoldalát is áthúztam csemperagasztóval.
2018. okt. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Üdv.
2020. jan. 5. 21:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!