Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Szerintetek így letehető a...

Szerintetek így letehető a laminált padló?

Figyelt kérdés

Az aljzatkiegyenlítés után, egy 2 méteres vízimértékkel mérve volt ahol 4 mm eltérést is találtam a padlóban. Javarészt tökéletesen vízben van, de mintha néhány helyen jobban megült volna az aljazkiegyenlítő...

Az alátét szivaccsal kihozható ez a pár miliméteres szint különbség?



2018. aug. 11. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem. 2-3 mm a küszöbérték, amit még nagyjából kiegyenlít az alátét. Tudom, pont határeset, de én jártam már úgy, hogy az egész nappali padlója tönkrement 1-2 mm plusz miatt 3 év alatt.
2018. aug. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor lehet érdemes lenne még egy sor aljzatkiegyenlítővel rámenni? Az jó hígan kihozná azt a pár milimétert.

Olyan 6-7 mm kapot eddig. Péntek délelőttől számolva keddre megvan a kívánt száradás (3mm-1nap+4mm-4nap).a korábbi réteget alapozzam a következő réteg előtt?

2018. aug. 12. 00:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Hígan?

Sose lesz jó!

Az előírás szerinti vízmennyiséggel keverd be és oszlasd el tüskés hengerrel. Jelöld ki, hogy melyik az a terület ahová még kell kiegyenlítő. (jobb lett volna fordítva csinálni, előbb azt a részt részlegesen megönteni ahová több kell, majd egyben az egészet a második réteggel, de majd legközelebb)

2018. aug. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!