Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Kádcsere Szegeden? Több lent.

Kádcsere Szegeden? Több lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kádamat szeretném kicseréltetni egy panellakásban. 150-es, lemezkadra. A szerelő 55.000.- Ft. mondott nekem, csak szereplésre. Hoz kádat is 40.000.- ft-ert. Aztán számolhattott és mindennel együtt a kádcsere (káddal) 130.000.- ft-ra jön ki. De ebben nincs benne a burkolás még.


Nem mond nekem sokat a szerelő? Azért furcsálom, mert mindig csak több összeget mondd mindenre, ha újra hívom kérdésekkel.


Köszönöm! :)


2018. aug. 2. 18:52
 1/4 A kérdező kommentje:

*szerelésre

*számolgatott

Bocsánat a helyesírásert, de gyorsan írtam és a telefon kijavított. De remélem azért érthető voltam. :)

2018. aug. 2. 18:55
 2/4 anonim ***** válasza:

Többet mond... küldjön egy tételes exceltáblát.

Kád ennyi, csempe annyi, egyéb szükséges anyagok ennyi, kiszállás, munkaidő, anyagbeszerzésre fordított munkaidő.

Mindezt kinyomtatva is, cégszerű aláírással ellátva.

Ha megfelelő, írásban elfogadni az árajánlatot.

Le kell szerződni a munkára, mert a végén kétszer annyiba fog kerülni.

2018. aug. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Múlt héten vettem egy ismerősnek panelba való jó minőségű kádat a Szatmárinál. Lábbal,lefolyó szettel együt volt 33.900 ft.Én szállítottam haza.

Sok az! (Van egy jó vizesem...az IKV-nál dolgozik)

2018. aug. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem reális. Persze tölthetsz órákat kádvásárlással, kérdés 6000 forintot megér-e.
2018. aug. 6. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!