Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Kád festése, melyik a jó?

Kád festése, melyik a jó?

Figyelt kérdés

Olyat szeretnék amivel nem kell feltétlen várni 24-48orat hogy használni lehessen. Ami meg van viszonylag gyorsan,és nem tizenezrekbe kerül.

Ezeket olvastam hogy jók,de 48orat várni kell velük:

Deco Color New Bath és a Renova kádfelújító zománc


2018. júl. 4. 06:18
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Jó, olcsó és gyors is legyen? Tudod, ezekből csak kettő megy. Na bumm, mi az a sürgős dolog, ami nem várhat egy-két napot? Ne fürgyé' le! :-)
2018. júl. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Két kisgyerekkel vagyunk, őket furdetrni kell,plusz mosni való is van minden napra utánuk
2018. júl. 4. 07:16
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Az automata mosógép (gondolom olyanod van) kifolyója mehet a mosdóba is (meg ne mondd már, hogy két nap alatt olyan irdatlan sok gyűlik össze), a gyerekek meg... tudod a fürdőkád előtt is volt élet.
2018. júl. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na,kösz a segítséget. Kioktatast nem kértem. Én tudom hogy itt nálunk személy szerint nehéz lenne megoldani hogy 48 óráig ne használjuk a kádat! De majd tudod te hogy nálunk milyen!!
2018. júl. 4. 08:10
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Amelyik normális anyag annak kell a két nap, a xart kár rákenni, mert úgyse lesz jó/szép.

Hívj szakembert, mert a diy úgyse lesz jó és többe fog kerülni.

2018. júl. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

Lehet hisztizni meg toporzékolni, attól még kell 48 óra a festék teljes megkötéséig. Persze nem kötelező betartani, csak aztán csodálkozni sem kell, hogy szar lesz az egész.


Amúgy semelyik utólagos festék nem lesz olyan, mint a gyári zománcozás. Az eltart 20-30 évig, a festék nem fog.



(Sosem értettem azokat az embereket, akik a tényközlést kioktatásnak veszik, és azt képzelik, hogy a tényeken hisztivel változtatni lehet. Persze kellemetlen két nap kád nélkül, de vagy el kell fogadni, vagy nem kell lefesteni, harmadik lehetőség nincs.)

2018. júl. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Már bocs, de Te is az a "hülyep csa" kategória vagy, aki mindent akar, de már de azonnal, de ne kerüljön pénzbe sem.Azt tudod, hogy mit akarsz, de az oda vezető út már nem érdekel. Isten mentsen egy ilyen nőtől.
2018. júl. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!