Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Tudok Pécsen csempét venni...

Tudok Pécsen csempét venni készletről? Illetve mennyi a súlya kb 20-25m2-nyi csempének? Hol olcsó?

Figyelt kérdés

Minimal style-os, fényes,, tükör felületű padlót szeretnék lerakatni.

Vettem egy lakótelepi lakást Pécsen. Budapestiek vagyunk, de suli miatt oda kell költözzek. Szeretnénk felújítani, valamilyen szürkés színre vágyom, nem matt felületűre, hogy jól lehessen tisztítani.

Bepakolnánk a kocsiba vasárnap, 3 teljes napunk lenne a vásárlásra és a munkára. Apa segítene letakni, sokszor csinalta már, ért hozzá, viszont félek, hogy szabit vesz ki, leutazik velem, és nem kapok csempét...

Vagy ekkora mennyiség szokott lenni raktáron?

Illetve ha pesten néznék? Kocsival le lehet vinni ekkora mennyiséget? Nem tudom, hogy súlyta vajon mennyit nyomhat egy ekkora terjedelmű burkolat.

Tudom sok mindentől függ, de esély van rá egy àtlag csempével számolva?


Illetve hol árulják nagyon jó áron?

És honnan tudom, hogy melyiket nehéz nagyon tisztítani?


Családban van aki megszívta vele, matt hatású konyha, az ég világon semmivel nem lehet felmosni sajna, sikálással is alig jön le róla a kosz...


2018. máj. 22. 22:09
 1/1 anonim ***** válasza:

A fényesen minden meglátszik,még 1 csepp víz is.

Autótól függ mennyit lehet berakni.

300 kgra saccolom.De ekkor csak a vezető üljön be.

2018. máj. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!