Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen festéket használjak,...

Milyen festéket használjak, és hogy fessek?

Figyelt kérdés

Festeni szeretnék..a jelenlegi falam sötétszimű...bordó..

most világosat szeretnék..dulux festék volt az elöző..Ha világos festéket veszek takarni fogja?


2018. máj. 18. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Igen, legfeljebb nem egy rétegben, hanem átfested kétszer, de előszörre is lehet, hogy jó lesz. Technika meg festékfüggő.
2018. máj. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán prémiumfesték betakarja elsőre is, de ha olcsóbb festéket vennél, akkor -a sötét alap miatt- jóval világosabbat vegyél mint amilyen árnyalatot szeretnél.
2018. máj. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mivel én is 2 hete csináltam először, leírom hogyan, hátha segít. Lekentük mély alapozóval, hagytuk állni egy napot, másnap lekentük a festékkel. Én Dulux - sarki éjszaka színű anyagot vettem. Elég kényes szín, mert ahogy rávetül a fény, minden látszik rajta.. de gyönyörű (ha érdekel küldök képet). Szóval kimentem másnap, láttam, hogy csíkos.. annyira nem volt vészes, de kellett neki a második réteg is.

A festék mellé vettem egy kis hengert, egy ecsetet a sarkokba, két nagy hengert, az egyiket nyéllel.

2018. máj. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...igen szeretném megnézni képen:)
2018. máj. 20. 18:30
 5/5 anonim válasza:
Igen. Ha egy rétegben nem is, kettőben már igen.
2018. máj. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!