Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ajtó fóliázása vagy átfestése?

Ajtó fóliázása vagy átfestése?

Figyelt kérdés
Csinált már ilyet valaki? Gondolom olcsóbbra jönne ki, mint egy új ajtó... Mennyi munka van vele? Melyik a jobb a festés vagy a fóliázás? Mennyibe kerül kb egy ajtó felújítása kerettel együtt? Régi fa ajtóink vannak, tipikus panel
2018. máj. 8. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Foliázásra kértem ajánlatot egy pécsi cégtől 4 beltéri ajtóra. (szintén panel) 130 ezer lett volna, úgyhogy maradtam a festésnél. Lehet, hogy nem olyan esztétikus, de ennyit nem voltam hajlandó rá szánni.
2018. máj. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

hű, az szép :O én is pécsi ill komlói vagyok... mondjuk én úgy gondoltam, h megcsináljuk mi, de akkor gondolom a fólia is baromi drága lehet :/

sima fehér ajtót szeretnénk (fénykorában tán ez is az volt, de már sárga), veszek rá úgy kilincseket, szerintem jó lenne. Te miről mire festettél? Milyen festékkel? Nagy macera volt?

2018. máj. 8. 19:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!