Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Lepattant sarkok az új laminál...

Lepattant sarkok az új lamináltban?

Figyelt kérdés

Számos helyen van. Már nem is merem vizsgálgatni, mert ha közelebbről nézem, folyton találok újabbakat.

Férjem szerint biztos ezért volt akciós a diegoban.

Vagy lehet, hogy rosszul rakták fel?

Felrakás során is láttam kettőt, ebből egyet cseréltettem, egyre a válasz: ott úgysem fogsz járni (vicces.... ).

Így elég hamar tönkre fog menni, nem?


2018. ápr. 30. 23:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha lepattant a felső kopórétege, akkor minden felmosásnál nedvesedik az alsó, előbb-utóbb vetemedni fog.

Amikor megvettétek érdemes lett volna megnézni mennyire épek. Így utólag már nehéz eldönteni, hogy már így vettétek, avagy az hibázott, aki lerakta.

Megkérdőjelezném a szaktudását, ugyanis ha eleve hibás darabokról volt szó, akkor neki azonnal jeleznie kellett volna, hogy valami nem oké. Vigyétek vissza, hozzatok másikat. Normál helyen ez így szokás. Így én nem lennék biztos abban, hogy nem ők csapták oda, avagy vágták rosszul, ami miatt lepattogott a széle.

2018. máj. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ők azt mondják, minden darabot átnéztek és ha hibásat találtak, nem rakták le.

Most azon gondolkozom, javítgatnám hozzá való szerrel, hogy ne ázzon ezeken keresztül fel.

2018. máj. 1. 22:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!