Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyibe kerül és mennyi...

Mennyibe kerül és mennyi ideig tart egy ilyen szintű felújítás?

Figyelt kérdés

Egy panel lakáson belül 3 szoba felújításáról lenne szó most 2018ban ősz fele.

(Ez csak egy része, nem az egész lakás. A konyha és fürdőszobát már felujítottuk)


35-40 négyzetméter összesen és a 3 szoba is inkább 2. Az egyik egy fa fallal el van válaszra 2 szobára, de azzal a fallal nem akarunk semmit sem csinálni.


Lényegében teljesen újra festés, szönyeg és az egyik szobában linóleum lerakás.


Plusz az erkélynél 3 ablak és egy ajtó csere műanyagra és egy jobb fém bejárati ajtó berakása.


Persze, tudom, hogy ez sok dolgon múlik, látni kell a helyet ahoz hogy pontos összeget és időtartamot lehessen mondani meg minden cég/magánvállalkozó stb... eltérő munkadíjat kérhet, de csak egy körülbelüli összegre lennék kíváncsi és hogy nagyából mennyi ideig tartna, ha kiköltöznénk a lakásból arra az időre.



2018. ápr. 27. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Két nap a nyílászáró, ez a legdrágább, de ennek árát pontos méret nélkül nehéz megsaccolni. Ez legyen az első. Két három nap a festés, állapottól is függ, a linó szerintem egy nap. Olyan 450-500 ra tippelnék
2018. ápr. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Erősen anyagfüggő, de az alja kb ott van ahol az első tippelte. Annál csak több lehet.
2018. ápr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor ha viszonylag minőségibb anyagokat akarok használni, nem a legroszabbakat akkor kb 700-900 körül 1-1,5 hét reális?
2018. ápr. 27. 20:45
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én tényleg alap dolgokat számoltam, kérdés még hogy az iparosok mennyire tudnak egymáshoz alkalmazkodni.
2018. ápr. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az ablakcsere helyreállítással 2 nap. A festést szakik megcsinálják két rétegben 2-4 nap alatt, ha csak valami alap kell, aztán még egy nap a szőnyegezésre.

Árat azt gondolom nem lehet ennyi alapján mondani. Nem mindegy hogy hol van, milyen anyagokkal dolgoznak, stb.

2018. ápr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!