Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Sos tudna-e valaki segiteni,...

Sos tudna-e valaki segiteni, hogy egy nem szabvany mua. Bejarati ajto komuves munkaval egyutt kb. mennyibe kerul?

Figyelt kérdés

Tudom h latni kell, en egyszeru bejarati ajtora gondolok. A regit tokkal egyutt ki kell szedni. Ez egy regi fa ajto. Uj azert is kell,mert anno a kuszobot kivettek es tobb centi resen nem zar. Illetve 50eves ajtorol van szo tehat csere kell. Anyukam ragaszkodil h kifele barna legyen, amilyen az eredeti. Mert h tarsasashaz es az utcafronton a tobbieke is barna.

Igy az arajanlat kb.250ezer. Ez realis vajon?

Varom a valaszokat es koszi



2018. ápr. 12. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:

2,5 éve csináltattunk fa bejárati ajtót.

A régit tokkal együtt kiszedte, az újat betette, kőművest nem kellett hívni, mert széles keretet tett köré. Kompletten (kilincs, biztonsági zár, zárbetét, festés: kívül barna, belül fehér, beszerelés) volt 110 ezer.

2018. ápr. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon drága! Ez reálisan olyan 80-150ezer között van, gőzölt gesztenyefából (ez nagyon fontos!) sárgaréz kopogtatóval. Ha kopogtatót nem szeretnétek akkor 15ezerrel olcsóbb.
2018. ápr. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon koszi a gyors valaszokat. Aķkor jól ereztem hogy ez nagyon draga. Raadasul hatso bejarati ajtot is csinaltatni kell, es a 2ajtora adott elso korben 530ezer ft ajanlatot. Mivel 'anyam rosszul lett' tole,igy 480 lett az ajanlat.
2018. ápr. 12. 22:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez lehúzás akar lenni.Ne is fogadd el.A 250-ből majdnem megvan a két ajtó beállítással együtt ha méretükben passzolnak régiek helyére.
2018. ápr. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Keress egy asztalost, nekünk is asztalos csinálta (első válaszoló vagyok)

Egyedi méretű az ajtó és tényleg nagyon széles keret van körülötte (egy beugróban van az ajtó és faltól-falig keretet kértünk hozzá) Ráadásul extra kérésünk is volt (ami miatt többször kellett kijönnie hozzánk)

Nézd meg, mennyik maguk a műanyag ajtók.

Pl itt: [link]

A fák meg egy picit drágábbak is: [link]

Ezt ajánlatot ne fogadjátok el, mert feléből is ki lehet hozni jó minőségben.

2018. ápr. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"a 2ajtora adott elso korben 530ezer ft ajanlatot. Mivel 'anyam rosszul lett' tole"


Én is rosszul lennék.

Mivel az iparosok nagy része átment szabadrablásba, ezért mindent magamnak csinálok.

Csak összehasonlításként, családi házamban cseréltem 7 db műag. bukónyíló ablakot és egy db kétszárnyú teraszajtót. Mind egyedi méretű volt, és nem kerültek összesen ennyibe.

2018. ápr. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 TappancsMancs ***** válasza:
Attól függ mennyi az ajtó maga. Van 150-200 e -ért is ajtó.
2018. ápr. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!