Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Nektek a full bordó szoba...

Nektek a full bordó szoba tetszene?

Figyelt kérdés
Az állmennyezet fehér lenne és egy falon az ágy fölött világos színű tapéta lenne. Véleményekre lennék kíváncsi.
2018. febr. 13. 18:43
 1/10 anonim válasza:
Nekem tetszene. L
2018. febr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi a full?
2018. febr. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kombót (pirosas-bordó, tapétával az ágy fejtámlájánál, fehér mennyezettel) kérte az egyik kedves megrendelőnk a hálószobájába, az öreg festőbácsink többször jött ki a szobából, mondván már káprázik a szeme.

Aztán a kedves megrendelő is meglátta, majd átfestettük neki kékes-szürkére.

Az a szín túl sok volt. Szerintem inkább csak egy falat fessetek bordóra.

2018. febr. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Képeket láttam róla neten, ott tetszik. De én is attól félek hogy élőben nehogy sok legyen.

További véleményeket szívesen meghallgatok.

2018. febr. 13. 19:26
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedvelem a bordó színt, de nagy mennyiségben szerintem is durva, persze sokféle ember van...

Nem véletlenül van itt a monitorom mögött tejeskávé színű fal, az kellemes, megnyugtató számomra. A párom visszafogott zöldeket választott, az is jó. Odavagyok a sárgáért, de egy visszafogottabb árnyalata van a falaim felén, a narancsos, igen élénk sárga abba a helyiségbe került, ahová a nap be se jut és csak átvonulunk rajta, ott rendben van az élénksége, direkt jó. Másutt engem fárasztanának a túl élénk színek, ahogy valószínűleg a legtöbb embert.

Viszont a hideg színek nekem ridegek, ezért vannak visszafogott, de kicsit melegebb színek jóformán az egész házban.

2018. febr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mivel mindenképp szeretnék bordót valószínű csak egy falam lesz olyan és a többi drapp féle. Így még elegáns is lenne sztem.
2018. febr. 13. 20:47
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem szeretnék ilyen hálószobában aludni. A piros számomra a veszély szine, ebben a környezetben nem tudnék ellazulni.

[link]

2018. febr. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én imádom a burgundi vöröset, ezért nekem is volt ilyen indíttatásom mint neked.

Lakberendező barátunk kompromisszumos megoldásként javasolta, hogy legyen csak egy fal ilyen és az is az ágyfejénél, hogy ne legyen látótérben alvás előtt.

Nekem szürkével van kombinálva, de ez tényleg csak egyéni választás kérdése.

2018. febr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha ez "full", akkor hogy neveznéd azt, ha a maradék fal és a plafon is bordó lenne? :D
2018. febr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jó, akkor nem teljesen full.
2018. febr. 14. 08:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!