Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Levalasszam, ha igen mivel...

Levalasszam, ha igen mivel (gipszkarton, gyongyfuggony, egyeb), vagy hagyjam egybe az eloszbat a konyhaval?

Figyelt kérdés
Adott egy 60nm es haz,eloszoba,konyha ket szoba,furdo wc,es egy beepitett terasz ami felszobakent funkcionalt.A bejarati ajtobol ebbol a felszobaba erkezunk,ami negyzet alaku,jobbra elfordulva a teglalap alaku mosteni eloszoba.Ebbol nyilik a wc,furdo,es az egyik szoba.Jobbolfalon pedig a konyha,abbol pedig a masik szoba.Nem valami jo elosztas.Az eloszoba jobboldali falat vennenk ki,ami a konyha fele van.Ezaltal kapnank egy tagasabb teret,es vilagosabb is lenne.Csak azt nem tudom,hagyjuk e igy egybe majd.Vagy levalasdzuk belole valamivel a tenyleges konyhareszt,ahol fozok,mosogatok stb.
2017. okt. 30. 14:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerinted jó lenne, ha a vendégek a konyhába lépnének be a latyakos , sáros cipőjükkel, miközben éppen főzöl?
2017. okt. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem a konyhába lépnének be, légyszíves olvasd el jobban...

Bár ha így kezded,szerintem kötekedni akarsz csak, úgyhogy inkább ne is válaszolj...

2017. okt. 30. 16:42
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne válaszd külön. Sokkal tágasabb lesz így a tered.
2017. okt. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egy alaprajzzal könnyebben el lehetne képzelni a dolgot.

Bármit is szedsz ki, vigyázz, nehogy tartófal legyen!

2017. okt. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Annyi eszunk nekunk is van..:) Az nem tartofal,csak egy vekony egysoros teglafal ..

Megprobalok feltenni alaprajzot.

2017. okt. 31. 06:53
 6/11 anonim ***** válasza:

A tapasztalatom az, hogy a konyha, főleg amikor használják mindig rumlis.

Nálunk egyben van az étkező a konyhával elég nagy, de ha a mostani tapasztalatom alapján kellene átalakítani, biztosan úgy oldanám meg, hogy valamilyen elválasztó legyen a kettő között, amit ha kell kinyithatom, de amikor szükséges eltakarhatom a családi ebéd előkészülete utáni csatateret.

Nézegettem a régi fotókat, szépen megterített asztal, ünneplőbe öltözött, mosolygós képek a gyerekről, és amelyiken én is rajta vagyok, mindig látszik a konyha. Szörnyű :(

Ezért azt javaslom, válaszd el.

2017. okt. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Én is erre hajlok, egyetértek.Csak ott van mindig rend, ahol készétel van,vagy étteremben vacsoráznak....:)

Hajlok erre a megoldásra, de mivel válasszuk le,már csak az a kérdés...


Viszont annak is igaza van aki azt írja,tágasabb,világosabb így..:(

2017. okt. 31. 09:56
 8/11 A kérdező kommentje:

Itt az alaprajz,bocsi,siettem..:)

Vastagon van megjelölve az elbontandó előszobafal, a jobb oldali,konyha felé eső.

[link]

2017. okt. 31. 10:51
 9/11 anonim ***** válasza:
Én lekapnám azt a falat és csak egy boltíves 2 oldalt oszlopos megoldással választanám csak el, mégis bontja a teret, de megőrzi a tágasságot :-)
2017. okt. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De mibol,teglabol,vagy gipszkartonbol?
2017. okt. 31. 22:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!