Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyi időt vesz igénybe egy...

Mennyi időt vesz igénybe egy ház kifestése?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy festőtől függ + vannak egyéb dolgok, de kb.

2 hét alatt lehetséges cakkpakk?

85m2

3 szoba, nappali etkezo egyben, konyha, furdoszoba, wc.

Butorozatlan.


2017. aug. 15. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
igen
2017. aug. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, annyi simán elég, de nem mindegy hány, milyen festő?

Nekünk 100 m2 normális festőkkel egy hét volt.

Előtte meg elhívtunk egy tr ógert, aki délelőtt 10-kor már kapufa volt.

Na, a hasonló kaliberű fiával két hét után csak a végére értek.

2017. aug. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Meg nem adott ajanlatot a festo, csak gondoltam itt rakerdezek.

Elvileg gyorsan dolgoznak. Igazabol a butorok rendelese miatt lenne surgos, de akkor elvileg lehetseges.

2017. aug. 15. 14:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem akarok rosszindulatúnak tűnni, de azért ne keverd össze a kettőt.

Igen, ki lehet festeni két hét alatt, de ez nem azt jelenti, hogy akár holnap megjelenik és azonnal megcsinálja.

Én most kőművest próbáltam leaksztani, a legtöbb megnézni nem jön el, mert most nem ér rá.

Majd jövőhéten.

2017. aug. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Vasárnap jött ki a festő és lemért mindent.

Mondta, hogy szerda-csütörtökön telefonál, szeptember elején lesz festve, csak még nem tudta megmondni pontosan.

Azt meg nem kérdeztem, hogy kb. mennyit vesz igénybe.

2017. aug. 15. 14:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az a lényeg, hogy ne órabérben legyen fizetve, hanem előre meghatározott négyzetméter áron. Normál szakember nem hülye. Gyorsan jó minőségű munkát csinál, mert nem érdeke szöszölni, van munkája a te lakásod után is és esze ágában sincs visszamenni javítgatni.

Egy jó barátunk festő. A mi 55 nm-es lakásunkat a segítségünkkel 3 nap alatt kifestette. (Mivel szinte anyagárban egyeztünk meg, nyilván mi segítettünk neki, nem hívott kollégát, akinek fizetnie kéne. Így egyeztünk meg.) Az ő elve a fenti.

Ebből kiindulva a 85 m2 bőven belefér két hétbe, ha valaki odateszi magát.

Egy vidéki festő egy társsal együtt a szüleim családi házának alsó szintjét (kb. 100 m2) 5 munkanap alatt festette ki néhány helyen tapétával, több helyiséggel, több színnel, helyenként javításokkal. Aztán még 1 munkanapja ráment a foltos és elfolyt helyek javítására, mert addig nem fizettük ki. :D

2017. aug. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!