Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » 175cm széles vakolatlanul a...

175cm széles vakolatlanul a fürdőszobám. Befér a 175-ös kád, vagy kisebbet kell néznem?

Figyelt kérdés
Nem szeretném, hogy hézag legyen a fal és a kád között, most is olyan sarokkádam van,ami faltól falig ér, az új otthonom fürdőszobábájába is így szeretném, de nem tudom, hogy a méretnél mit kell figyelembe venni.
2017. aug. 12. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Az sem biztos, hogy el tudsz vele fordulni. Maximum állítva tudod bevinni, és úgy befektetni a helyére.

Én mindenképpen kisebbet vennék, mint 175 cm.

2017. aug. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És hogy rakod be? Betuszkolod a két fal közé, mint a legót? :D
2017. aug. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Képzeld fel is tudják falazni ha tíz centivel kisebb és nincs hézag. Hihetetlen mi?
2017. aug. 13. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Most úgy gondolod, hogy beteszed a kádat ,a kőműves beleáll és körbevakolja?
2017. aug. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nézz kisebbet sajnos.
2017. aug. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Válaszd a zuhanyfülkét.
2017. aug. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2-2 cm biztosan lesz a vakolat, de ha ferde a fal, akkor ennél több is. Kisebbet nézzél. Gondolom csempézve is lesz ez is lesz még egy kis vastagság. Én egy 10cm-el néznék kisebbet, de beszéld meg a köművest, hogy mire számíthatsz, mit tudnak beépíteni.
2017. aug. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem fér be.

A beltéri vakolat 1 cm, a vízszigetelés 0,2 cm, a csempe ragasztva kb. 1,3 cm. Ez összesen 2,5 cm. Mindkêt oldalt számolva 5 cm. A 170-es éppen befér, ha kicsit szorítunk a vastagságokon.

2017. aug. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!