Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen típusu gázkazánt...

Milyen típusu gázkazánt ajánlotok, csere előtt állok?

Figyelt kérdés
2017. júl. 27. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Kb 220 ezertől a csillagos ég milliós tétel is lehet egy kondenzációs gázkazán. Ez pénztárca függő. Én kb szivem szerint 350 ezerért vettem volna amiről gondoltam hogy már kicsit jobb. De 230 ért vettem mert erre tellett. Persze nem biztos hogy rosszabb de a másik ismert márka volt
2017. júl. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hazait , FÉG - HAJDÚ stb . Olcsóbb a javításuk és egyszerűbb folyamatos az alkatrész ellátás , nem másik megyéből jön ki a szerelő a külföldi cucchoz ...
2017. júl. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekünk saunier duval van themafast h mod. 4 éve tökéletes. Ennek a szerelője a szomszéd faluból jön, nem a szomszéd megyéből. Ki miben hisz, meg bízik, mik az igényei, meg mennyi pénze van. Határ a csillagos ég.


Lehet fordítva érdemes megközelíteni, hogy minek van képviselete a közelben.

2017. júl. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!