Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hol találom a gáztűzhely sütő...

OOCsabiOo kérdése:

Hol találom a gáztűzhely sütő részének a fúvókáját?

Figyelt kérdés
Vettem egy MORA PS 131 MW1 tűzhelyet használtan és akik használták átalakították, hogy gázpalackról lehessen üzemelni. Én központi gázról szeretném. A rózsák alatt kicseréltem a fúvókákat de a sütő részénél nem találom. Hol lehet?

2017. jún. 11. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Istenem ilyen "jóvanazúgy"-ok miatt robbannakbe.
2017. jún. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
52%
A gáz nem játék! Miért nem bízod inkább szerelőre!? Nem egy nagy összeg.
2017. jún. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Ha jól emlékszem a sűtő aljában van.Itt kell a levegőt is hozzá állítani,ha szűksége .Én is át alakitottam palackosra .
2017. jún. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Azért egy valamire való férfiember nem fogja riasztani a gázműveket egy egyszerű fúvóka csere miatt.
2017. jún. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mielőtt nekem támadnátok: Ma vettem a gáztűzhelyet és ezzel párhuzamosan hívtam is szakembert. Telefonba mondtam neki mi a helyzet és át is jött megnézni. Mondta, hogy ki kell cserélni a fúvókákat és kedden jön bekötni. Gondoltam megkönnyítem a dolgát azzal, hogy kicserélem a fúvókákat. A rózsák alatt sikerült is, már csak a sütő rész van hátra.
2017. jún. 11. 22:34
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A levegő beállító csavarnál keresd:

[link]

2017. jún. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Én ezt az átalakítást nem vágom. Minden gáztűzhelyet lehet palackról üzemeltetni, nem kell hozzá átalakítás. A palackra teszünk ugye reduktort, hogy akkora legyen a nyomás, mint a hálózati.
2017. jún. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
# 6/7, Köszi szépen megtaláltam és sikerült kicserélni.
2017. jún. 12. 16:56
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
ma 09:17 Inkább ne adj tanácsokat. A földgázhoz és a pb gázhoz más méretű fúvóka való. Sőt régen volt úgynevezett városi gáz oda meg megint csak más méretű fúvóka kellett. Az új gáztűzhelyeket eleve két garnitúra fúvókával adják álltalában.
2017. jún. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!