Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Tudnátok ajánlani szakembert...

Tudnátok ajánlani szakembert panel wc felújításhoz? Sos!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretném felújítani a lakásomban a wc-t,mert borzasztó állapotban vannak a csövek. Annyi lenne a munka dióhéjban, hogy ki kéne cserélni a wc csésze csöveit,meg a csészét, a tartályt, meg fel kéne húzni egy gipszkarton falat. Budapesten, a 11.kerben lakok. Csak sajnos nem találok hozzá szakembert, mert hiába hirdetik, hogy ők így meg úgy foglalkoznak panelfelújításokkal, egyszerűen nem akarnak elvállalni egy ilyen 1 napos melót, vagy fel se veszik a telefont, vagy kb decemberben érnek rá, ilyenek...Ezért kérnék segítséget,tudnátok ajánlani nekem valakit, aki jól dolgozik, nem irreálisan drága, és esetleg néha rá is ér?

2017. jún. 9. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos kevés a szaki..még kevesebb a jó szaki,

sok a kókler meg a kontár,no meg a lehúzós fajta is rengeteg,akik durván visszaélnek a lakók anyagi és eszközi tudatlanságával,és igen durván lehúzzák,és becsapják az embereket.


Tudom válaszommal nem segítettem..csak jótanácsként szóltam a kérdéshez.

2017. jún. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Észrevettem én is sajnos ezeket :( ezért eddig minden felújítási munkát én csináltam, a parkettázást, a burkolást, a villanyvezetékeket és kisebb vízvezeték szereléseket... csak a wc-vel meg úgy vagyok, hogy ugye amíg folyik a munka, addig nem lehet használni, ami számomra ugye elég kellemetlen,így jobb lenne ha szakember csinálná,aki gyorsabban végez. De még válaszokat se kapok sehonnan,kértem online árajánlatokat,senki nem keresett meg,ígérgették, hogy visszahívnak,de semmi...kezdek kicsit elkeseredni,közbe a wc-ben a csöveket meg már csak a remény,meg fél kg vízhatlan ragasztó tartja egyben :(
2017. jún. 9. 18:10
 3/5 anonim ***** válasza:
[link] illetve úgy tudom, h. van valamelyik barkácsáruháznak is van szaki-listája, tudnak kiajánlani szakembert.
2017. jún. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
[link] - nem tudom, mennyire vállalnak értük 'felelősséget' az áruházak, de az ismeretlen hozzászólók által ajánlottakért sem teszi tűzbe senki sem a kezét
2017. jún. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ránézek,köszönöm szépen!
2017. jún. 13. 12:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!