Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mivel fessem le?

Mivel fessem le?

Figyelt kérdés

Rettenetes probléma, hogy a faházunk elviselhetetlenül meleg nyáron, szinte szaunával vetekszik.

Arra gondoltam, hogy vakító hófehérre lefestem, csak azokkal a festékekkel amiket én ismerek az a tapasztalatom, hogy besárgulnak egy idő után.

Tudnátok olyan festéket ajánlani, ami nem sárgul (láttam ilyet házfalon, de az nem volt fa) és fára is alkalmazható, bár nem oda találták ki?

Ezt azért kérdeztem ilyen kacifántosan, mert a minap valaki azt mondta, hogy meszeljem le, de keverjek a mészbe fehér cementet! Mit gondoltok erről?



2017. ápr. 7. 18:35
 1/5 A kérdező kommentje:

Azt lehagytam, hogy volt olyan aki szerint lábazatfestékkel kellene lefesteni ...

Hát nem tudom!

2017. ápr. 7. 18:38
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, házra jó-e, de nekünk fehér fa kerítésünk van, amit 2 in 1-ben alapozó és fedő kerítésfestékkel festünk. Ez szép fehér, és fára és fémre is jó. Nem sárgul, pedig állandóan süti a nap, nincs árnyékban.
2017. ápr. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat!

Rákerestem, ezt találtam.

[link]


Mivel egyértelműen leírták, hogy fémre, fára, ezért biztos, hogy a faházra is jó lesz.

Köszönöm, még egyszer! :)

2017. ápr. 8. 22:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt ne vedd meg! Benzinnel hígíthatót vegyél, mert az tartós!

Ez az:

[link]

2017. ápr. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon kedves vagy, köszönöm! :)

Ezt fogom venni!

2017. ápr. 9. 11:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!