Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Kinek mennyibe került?

Kinek mennyibe került?

Figyelt kérdés

Terasz teteje lambériázva van gerenda konzolon és lazuroztatni / festetni / szeretném.Mennyi négyzetméter áron csinálták.Mármint , mennyiért vállalták.A kérdőjeleket direkt nem tettem ki mert akkor a kérdésem nem kerül kiírásra.

A válaszokat előre is köszönöm!

Minden jó válaszért megy a zöld pacsi.


2017. márc. 21. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Kérdés az hogy te mennyiért fogsz találni rá embert. Az lényegtelen hogy nekem mennyiért csinálták.

Megkérdezel 3 szakembert, és amelyik nem iszik többet mint amennyivel olcsóbb, az nyeri a tendert.

2017. márc. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Engem az érdekel,hogy tól-ig mennyit kérhetnek,már csak azért is,hogy legyen viszonyítási alapom.
2017. márc. 22. 09:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Ismerős 800-1200 Ft között vállal ilyeneket úgy hogy az anyag nincs benne, a felkenendő cuccot te veszed az ő javaslatára.
2017. márc. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a hasznos választ!

Ment a zöld pacsi.

2017. márc. 22. 12:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Vidék/Budapest viszonylatban akár kétszeres szorzó is lehet a munkadíjon.

Egyébként SK megcsinálni sem nagy kaland. Amit tudni kell hozzá, azt egy festékesboltban is elmondják. A piktor annyiban jobb, hogy mindenképpen gyorsabb és valószínűleg szebb munkát végez.

2017. márc. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ezt én mind értem.Nem nagy kaland a lazurt felkenni.Viszont ha valaki mint én sajnos,kerekes székbe kerültem mert a teljes bal oldalam lebénult.ezt nem írtam le,ez tény,viszont ami másfél méternél magasabb,már pedig a mennyezet magasabb,akkor ez,hmmm,érdekes.Persze erre is van egy vicces megoldás.Tüsszentő por a noziba,egy korty a lazurból és némi célzás után hajrá.

Kösz a választ,ment a zöld pacsi.

2017. márc. 23. 19:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!