Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Felújítást tervezek, a konvekt...

Kozmanorbi kérdése:

Felújítást tervezek, a konvektorokat lecserélném, a ház közepén lévő gázórát kirakatnám a házból, gáz cirkó lenne a terv. Hogyan úszhatnám meg a leg olcsóbban, van e kiskapu, hogy a gázszolgáltató ne húzzon le nagyon?

Figyelt kérdés

2017. febr. 5. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A tervező díját meg kell fizetni. Egyrészt mert nem dolgozik ingyen, és te sem szeretnél felrobbanni.

Én egy olyan tervezőt kerestem aki pontosan ismerte a szolgáltató által előírt követelményeket és el is intézte a teljes dokumentációt. Akkor fizettem, amikor a jóváhagyott terv a kezemben volt. Szerintem nem volt sem lehúzás, sem kiskapu, ráadásul nem kellett rohangálnom, sorba állnom stb.

Általában az ilyen olcsósítási kísérletekből van az ügyfélnek a lehúzás érzése amikor a GYK-n kapott jó tanácsok alapján jár el, aztán kezdheti az elejéről még egyszer.

2017. febr. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A gázszolgáltató nem fog lehúzni,ahogy az első válaszoló is írja, kell csináltatnod egy tervet(kb 35-50 ezer) amit a szolgáltató jobb esetben jóváhagy.

Na, a lehúzás majd csak innentől kezdődik, a gázszerelők,kéményesek, horror áron dolgoznak.

Ismerős gázszerelő saját bevallása szerint pofátlanul magas árajánlatokat ad, mert rengeteg a munka és ha összejön az üzlet röhög a markába,ha nem jön össze az se baj.

Kérj minél több kivitelezőtől ajánlatot.

2017. febr. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!