Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » A konvektoron miért nincs...

A konvektoron miért nincs tartalék?

Figyelt kérdés

Van egy fég konvektorom. Ilyen típusszámot találtam rajta: crh640-224

Még ha "N" -re van állítva, akkor is folyamatosan ég. Lehetséges hogy a hőérzékelő romlott el? Csere, vagy lehet rajta állítani?



2017. jan. 6. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
A konvektorokon hőfok érzékelő van .Lehet hogy nincs kellően beállítva ezért ég folyamatosan .
2017. jan. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%

[link]


Az a vörösréz "valami" a hőérzékelő. Ha rossz, vagy olyan helyre van téve, ahol nem érzi rendesen a meleget, akkor nem tud szabályozni!

Közelebb kell tenni a meleg konvektortesthez.

2017. jan. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a hőérzékelő a levegőt nézi nem a konvektort. De ha meg van törve, akkor már csere.

"N" állás 10 fokot jelent. Hívj szerelőt ha ennél melegebb a szoba levegője és mégis ég a fő égője (nem a lángőr)

2017. jan. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utána kérdeztem akinek ilyen konvektora van .

"N" állásban a gyújtó láng ég .A konvektornak van olyan jó tulajdonsága ,hogy nem engedi a helység hőfokát ,mondjuk 10-15 fok alá esni ,attól függ hány fokra van állitva ,ha ez alá esik ,begyújt a nagy láng is .

1 es voltam .

2017. jan. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem "tartalék", hanem TAKARÉK! :)
2017. jan. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!