Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ez tényleg működik? (csempe...

Ez tényleg működik? (csempe festése)

Figyelt kérdés

Jövőre újra szeretném csempéztetni a fürdőszobát, de nem lenne olcsó mulatság.

Épp a minap találtam erre a 2 cikkre:

[link]

[link]


Szerintem ez közel se jön ki 20 ezerből, mert rákerestem pl. az alapozóra és már 17 m2-re csak az 20 ezer, de ez most mellékes.

A kérdésem az lenne, hogy ezt tényleg meglehet csinálni szépen? És vízálló is? Nem kopik le, ha rendszeresen minden nap víz éri?


2016. dec. 30. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:

nézd, szerintem nem túl igényes az ilyen lefestett csempe.

mondhatnám úgyis hogy undorítóan néz ki.

párszor már csináltunk ilyet régi panelok fürdőjében, láttam már élőben azért mondom hogy nem túl esztétikus látvány.

ezek a modern akril bázisú festékek minden felületen megtapadnak, szóval lejönni nem fog, nagyon strapabíróak.

2016. dec. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom, én még sosem láttam ilyet.

De szerintem a 2. linken nem olyan szörnyű. Bár lehet, hogy nem tűnnek fel rajta annyira az esetleges hibák, mert fekete festették.

2016. dec. 30. 18:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Az első képen összehasonlíthatatlanul szebb volt az eredeti csempe és a bútor is.

De volt fölösleges pénzük...

Sajnos ízlésük az már nem annyira!

2016. dec. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ízlések és pofonok.

De a kérdésem nem erre vonatkozik :D

2016. dec. 30. 20:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Alapozó nélkül rátoltam két réteg Trinát zománcfestéket kis hengerrel, hibátlan lett.
2016. dec. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Működik, rá lehet festeni a csempére.

De én nem szeretnék olyat.

2016. dec. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!