Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Létezik az hogy a digitális...

Létezik az hogy a digitális fogyasztásmérő nullája a lakásfőelosztóba van bekötve?

Figyelt kérdés

A nulla nem rögtön a mérőbe megy?


Leszereltem a főelosztót aztán kikapcsolt a villanyóra.


2016. dec. 29. 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Elég értelmetlen a kérdés, esetleg leírhatnád konkrétan mire gondolsz :)

Ha leszeded a főelosztót nincs mit mérjen a villanyóra.

2016. dec. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A nullának is az órába kell mennie, mert az is plombált kötés és onnan megy tovább. Nem a főelosztóból kell visszavinni neki a nullát. Bár ennyiből nem tudni pontosan mi, hogy van kötözve.

A digitális óra elég okos és minden változást eltárol magába, hálózatról levéve akár 10 évig is megtartja az adatait.Így óvatosan babráljál körülötte, mert mindent rögzít az óra (nulla elvétel), és ha csalásnak veszik az adatot máris büntetnek. Ha valami furcsa problémád van, inkább az áramszolgáltatónak jelezd, és kérd írásba az eredményt ha megnézik.

2016. dec. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
csak a fázist méri az óra, ettől függetlenül a nullának először az órába kell becsatlakoznia.
2016. dec. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Digitális villanyóra, biztos rögzít mindent, de gyorsan vissza is szereltem.

Rájöttem hogy lassan kapcsol vissza, várni kell mire előjönnek a számok.

2016. dec. 30. 20:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!