Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Evipass rozsdamaróval lekentem...

Evipass rozsdamaróval lekentem a wc ben a csövet nem mostam le és lefestettem radiátorzománcal azóta büdös van a wc ben és a fehér festék is elszineződött egy kicsit besárgult aminek nem lett volna ugye szabad-a rozsdamaró miatt?

Figyelt kérdés
mit tudok most csinálni vele nagyon büdös szúrós szag van

2016. dec. 27. 17:50
 1/3 TappancsMancs ***** válasza:

Amit feloldunk azt jobb ugye eltávolítani (valahogy).


"Az Evipass rozsdaeltávolító..

Felhasználása: ...

Kb. 2 órával a kezelés után a képződött piszkosfehér "porréteget" kefével el kell távolítani. Szükség esetén a felületkezelést ismételjük meg."

[link]


Igazából most szedheted le sajnos. Tanulópénz.

2016. dec. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A következő alkalommal, amikor csinálnád, először olvasd el a rozsdamaró és a festék használati útmutatóját is. És az abban leírtaknak megfelelően dolgozz. Ne kelljen már harmadjára is megcsinálnod...
2016. dec. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sakessz válasza:
Üdv. A kezelt felületet alaposan vízzel lemostam, majd szárazra töröltem. Ha rajta marad a szer és úgy festjük, a festék lepereg róla.
2022. ápr. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!