Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyibe fáj egy ilyen erkély...

Mennyibe fáj egy ilyen erkély felújítása?

Figyelt kérdés

[link]


ha az üveg feletti rész egyik oldalán egy kb. 20-30 cm hosszú részen le van omolva a szerkezete és kilátszanak belőle a vasak?

Ezt kellene megcsináltatni + redőnyt felszerelni + esetleg üvegcsere.

Szerintetek kb?



2016. dec. 11. 13:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom.

Én szakembereket hívnék és összehasonlító árajánlatokat kérnék.

Ellenben, szerintem ezt nem neked kell megcsináltatnod, hanem a ház közös költségéből kell rendezni, mivel ez a külső homlokzat, szerkezet része és a leírtak szerint életveszélyes az utcán közlekedőkre, meg rátok is.

Ha lezuhan az üveg és meghal valaki, a társasházat veszik elő, nem téged.

2016. dec. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm!

Olvastam egyébként olyat, hogy a biztosító fizet miatta, mert hogy természeti okok (eső, jégeső, hó gondolom) alakult ki ez az állapot. De ha nem vagyok még tulajdonosa a lakásnak, tehát még csak most veszem meg, ebben az ismert állapotában, akkor is fizet a biztosító? (és ha esetleg a mostani tulaj felvette már a biztosítás összegét, de nem csináltatta meg, akkor mi van?)

2016. dec. 13. 18:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!