Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyi csúszás fér bele a...

Mennyi csúszás fér bele a mester részéről?

Figyelt kérdés
Már 4 hete csúszik a burkolás, jövőhéten már az 5. lesz. Meddig legyek türelmes?
2016. nov. 13. 16:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Én soha nem voltam ennyire türelmes
2016. nov. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már én is a tűréshatáromon vagyok:(
2016. nov. 13. 16:35
 3/10 anonim ***** válasza:
Én hívnék másikat, vele meg nem közölném, majd mikor jön, észreveszi. Ha ilyen köcsög, én nem tartanám vissza magam ettől a húzástól.
2016. nov. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy adtunk már neki pénzt, meg vitt oda anyagot is, csak nem jön dolgozni. Papírt azt írtunk az összegről. Csak már kezdek egy picit pipa lenni.. Már úgy vagyok vele, hogy adja vissza a pénzt, vigye az anyagát, én meg hívok valakit.
2016. nov. 13. 17:06
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan lehet mint az autószerelőm akkor is elvállalja a melót ha tudja nem fog tudni nekiállni mert van más melója. Aztán négy öt napig csak ott áll az udvarban , inkább igy csinálja csak nehogy máshoz vigyem. Kétszer megcsinálta , már nem hozzá járok
2016. nov. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez régi trükk, sok melót vállal mindet elkezdi, és próbál mindennek mindenhol picit haladni. Általában azt veszi előre aki a legkellemetlenebb:) legyél kellemetlen hívogatsd, fenyegess:)
2016. nov. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha már fizettem is volna neki, akkor szerintem már MAX. egy hétnél fehívtam volna, hogy holnap vagy megcsinálja, vagy vissza adja a pénzem. Ha semelyik sem történt volna meg, akkor tőlem már fizetés meghagyást kapott volna. Komolyan négy hét, és áll a munka, meg a pénzed is. Az ilyen palimadarak miatt cigánykodnak a "mesterek" állandóan, hátha mindnekit hülyének lehet nézni.
2016. nov. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. A fentit kiegészíteném azzal, hogy nyilván, volt valami nap, amikor úgy volt, hogy hozzákezd és ahhoz képest késik. Ennyi eszed csak volt, nem? Olyat nem szabad csinálni, hogy fizetsz, és annyit beszélsz meg vele, hogy "majd jön".
2016. nov. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kár volt kiegészítened, nyilván nem a hasamra ütöttem és mondtam a 4 hetet. Egyébként nem palimadárnak mondanám magam, hanem türelmesnek, mert mondott okot amiért késik, én arra lettem volna kíváncsi, hogy tapasztalatok szerint mennyi fér bele. :D
2016. nov. 14. 17:47
 10/10 Salk Balázs ***** válasza:
Szia vizes vagyok- 2-3 nap. utána már én is anyázok erősen.
2016. nov. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!