Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ez pontosan hogy müködik?...

Barbara1207 kérdése:

Ez pontosan hogy müködik? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok.Nekem egy olyan problémám van ,hogy a kéményseprö kint járt jelezte hogy nem biztonságos a kéményünk.Ezért a katasztrofavédelem felé is jelzett aki megtiltotta ,hogy használjuk a kéményt amig ki nincs javitva a hiba illetve átvetetve a müszaki vizsgálaton.a kéményt kijavitottuk ,de egy olyan kérdésem lenne ,hogy a müszaki felül vizsgálatért mennyit kell fizetni ,hogy tud-e ebbe valaki segiteni?!Illetve ,hogy tudom a nevemre iratni a kéményt?Mivel mi részletfizetésre vásároljuk a házunkat ,de az utolso részlet kifizetésnél kerül az ingatlan a nevünkre.Régi épitésü házunk van vegyes falazatu vájog illetve tégla..(2017.05)Ezt hogy tudnám megoldani?Remélem valaki tud ebben segiteni nekem.

2016. nov. 4. 14:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha kész a javítás, akkor visszahívod a kéményseprőt, hogy ellenőrizze. Ha rendben találja, akkor ezt jelzi a katasztrófavédelemnek is.

A kéményt nem tudod a "nevedre íratni". Ha nem akarnak veled szóba állni, akkor vigyél meghatalmazást.

2016. nov. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Aki javította, ugye adott "kivitelezői műszaki megfelelőségi nyilatkozat"-ot? Kérni fogják! [link]
2016. nov. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!