Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Az Aluminium redőnnyel jobban...

Az Aluminium redőnnyel jobban jártam volna?

Figyelt kérdés
Redőnyszakértőktől kérdezném elsősorban. vettem,felszereltettem egy fehér műanyag redőnyt az előző héten a nyílászárómra,mivel rettenetesen süt a nap a lakásomban,s nagyon felmelegíti, s zavar a nagy fény. most nagyon süt a nap s ojan mintha hintőporos lenne az egész.

2016. okt. 26. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk van alu és műanyag redőnyünk is. Az aluredőny hőszigetelt is, az is az előnye. Strapabíróbb is, viszont jóval nehezebb és jóval drágább, mint a műanyag. (Majdnem kétszer annyiba került négyzetmétere, mint a műanyagnak.
2016. okt. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk alumínium van. Nagyon szeretjük. Tényleg nem ereszti át a fényt, jég stb nem árt neki, szél nem kapja ki a helyéről. Jóval drágább, de szerintem megéri.
2016. okt. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
akkor nagyon gyenge minőségűt vehettél, mert a műanyag redőnynek sem kéne átengedni a fényt. Nekem is fehér műanyag van, vakító napsütésben is sötét van idebent, csak a réseken jön be minimális fény.
2016. okt. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
azt mondták nekem most s a redőnyös is h az nem lehet h kopik a redőny ijen hamar. azt mondták h biztos csaak poros. dehát ojan mintha vastagon hintőpor lepné el. ha a kezemet végig simítom rajta akkor fehér por jön le róla. köszönöm a válaszokat. tavaszra aluminiumosat szereltetek az erkélyemre. csakhogy ne vesszen kárba a műanyag redőny a nyílászáróra. hiába panaszkodok nem cserélné le aluminiumra s a műanyag redőnyt kidobhatnám, mert ingyen nem cseréltetné le s nem vinné el a műanyagot. nagyon köszönöm a válaszokat.
2016. okt. 26. 22:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Így nem tudom elképzelni, hogy milyen lehet. Ha letörlöd a port továbbra is olyan? Ingyen nyilván nem fogják lecserélni alura, hiszen az jóval drágább.

Egyébként funkcióját tekintve nem mondható sokkal jobbnak az alu. Viszont szebb és időtállóbb.

2016. okt. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!