Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Régi tető elbontását szokták...

Régi tető elbontását szokták vállalni az anyagáért?

Figyelt kérdés
Egy nyeregtetős ház tetejét szeretném lebontatni, aminek ép a cserepei, és talán még a szarufák is. Sátortetősre szeretnénk alakítani, és becsomagolni a ház homlokzatát. Vannak olyan emberek, akiknek pont ez kell, lebontják, elviszik az anyagot és nem kell fizetnem nekik? Sajnos horror árakat mondtak nekem, csak az elbontásra.....

2016. szept. 17. 15:55
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, és a tűzfalat is el kellene bontani.
2016. szept. 17. 15:56
 2/6 anonim ***** válasza:

Te vállalnád másnak? Szerintem nem buli napokig dolgozni, pár elavult cserépért meg használhatatlan fáért.

vagy nem olyan régi?


Egyébként én elbontanám magamnak ha horror az ár.

Pedig "puhány" mérnök vagyok, de eddig mindent meg tudtam oldani.

2016. szept. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Üdv kolléga:)

Gondoltam vannak itt Csongrád megyében rezes bőrűek, akiknek mindez "buli" és hajlandóak a faanyagért dolgozni. Egyébként szerintem 75-ben épült a ház.

2016. szept. 17. 16:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Hirdesd meg a jofogáson pl. aztán meglátod jó-e ez így valakinek.

Sanszos, hogy ha lesz is érdeklődő az az etnikum köréből.

Őket én nem szivesen engedném kapun belül semmilyen okból, nincs annak jó vége.

Nem tudod elbontani magad? Hívsz két havert az bőven elég.

2016. szept. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyes rízbűrűek a lakatlan házak tetejét úgy is elviszik, hogy senki nem adott rá engedélyt, és a lebukás fenyegeti őket. Ehhez képest, ha legálisan tehetik, akkor biztos lesz rá vállalkozó.

Természetesen annak a függvénye, hogy mennyire eladhatóak a bontandó anyagok. Elképzelhető, hogy egy kisebb összeget fizetned kell az anyag mellé, ha nem jók mondjuk a szarufák, és csak tüzelni valók.

De ha csak azt nézzük, hogy nem kell 100 E-t fizetni a szemétszállító konténerekért, már megérte.

Mindenesetre, bárkivel állapodsz meg, akár fehérekkel is, írjátok le munkakezdés előtt, hogy miben állapodtatok meg, nehogy utólag ordítozzák végig az utcát, hogy még jár nekik X összeg.


Ezt itt a guglival találtam, megkérdezheted, érdekli-e őket a dolog.

[link]

2016. szept. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek a választ! Még nem tudom hogyan, de valamilyen módon meg fogom hirdetni. Sajnos nem igazán fog segíteni nekem ebben senki, ezért gondoltam erre a megoldásra. Hátha.
2016. szept. 19. 18:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!