Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » El lett rontva a festés, ki...

El lett rontva a festés, ki lehet javítani?

Figyelt kérdés

Anyám mindenen spóról es hát ezen is,de meg is lett az eredménye!

Mindennek 20-szor futunk neki mire elfogadható lesz,de meg az sem nyújt 100%-os elégedettséget!

Fehér festékbe lett keverve barna aztán valami ócska lila lett! Ha veszek már kikevert festéket vagy kikevertetem és ráfestem azt,akkor nem lesz semmi szín elváltozás? Pl a lila nem fogja befolyásolni és más szín generálni,mint amilyet eredetileg felkennék?


2016. szept. 15. 08:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Ki lett spórolva a szinező paszta is persze,hogy nem lett olyan,mint ami kellett volna.." Ennyi erővel már festőt lehetett volna hívni" még a paszta árát is sajnálta..de ennyi erővel meg lehetett volna venni a már kikevert festéket,mert amennyibe került a fehér festék,paszták már ott vagyunk a színes festéknél.
2016. szept. 15. 09:07
 2/4 anonim ***** válasza:

A festékek lefedik az előző réteget, így az nem üt át rajta.

ha erős színeket akarsz azt gyári kevert színnel érdemes, mert magadnak nem tudsz otthon olyan erős árnyalatot előállítani.

2016. szept. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínű a legolcsóbb diszpóva mehetett a bolti szinezőpaszta. Sokan befürödnek vele. Tescos és egyéb óccsó festékkel csak fehéret fess,átlag diszperzióssal max csak pasztell színt. Ennél is figyelni kell, hogy pl Poli farbés festékbe poli farbés színező, Hérába trilakos,( Trilak gyártja a Hérát) tehát mindíg az adott gyártó termékeit keverd. Erős színeket festékboltba kevertess, mert azoknál az alapanyag már bázis festék. Én festőként nem javaslom a dobozos előre kikevert festékeket,szakmailag sztem hulladék, de ha mégis azt választod, akkor arra figyelj,hogy kiadósságban a felét tudja, mint ami rá van írva, és mindíg 2 rétgben fess, akkor is ha rá van írva hogy 1 rétegben fed :-) Illetve használj előtte falfixet.
2016. nov. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azóta is ez a lilás szín van.. Most már úgy ahogy megtetszett, vagy legalább is nem zavar nem foglalkoztat..néha lilának tűnik, aztán habos kakaó barnának..talán a fények miatt,attól függ,hogy esnek. Minfegy nincs kedvem most újra festegetni.
2016. nov. 27. 10:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!