Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Osb glettelése, hogyan?

Osb glettelése, hogyan?

Figyelt kérdés
A plafonra osb lap van feltéve és le lett glettelve, de ledobja. Mit lehetne vele csinálni, hogy sima legyen??
2016. júl. 1. 22:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Első körben ragasztóval kellett volna glettelni, és üvegszövet hálót tenni bele. Csak ezután mehetne rá a szériaglett két rétegben, majd simára csiszolást követően a festés.
2016. júl. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 vatafak ***** válasza:
Plusz egy az elsőnek. Üvegszövetet kell feltűzni. Csemperagazstóval telibehúzni. Arra már mehet a glett
2016. júl. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2016. júl. 2. 11:14
 4/13 anonim ***** válasza:
Gipszkartont fölcsavarozok rá, és máris lehet glettelni...
2016. júl. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A gipszkartonnal az a baj, hogy egyedül nem tudom felemelni és tiplivel felfogatni lány létemre. Egyszerűbb a csemperagasztós módszer. Az úgy is egyszerűbb.
2016. júl. 3. 14:16
 6/13 anonim ***** válasza:
Lehet hogy egyszerübb, de a fa mozog, tágul, zsugorodik, elöbb-utóbb ledobja a ragasztót szerintem.
2016. júl. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
És lány létedre tudsz csemperagasztót glettelni üvegszövet hálóval?
2016. júl. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Képzeld tudok igen sok pasival ellentétben!! Már korábban is csináltam. Egyedül kevertem ki majd vittem fel a falra és nagyon jól sikerült. Volt ki megmutassa
2016. júl. 3. 14:54
 9/13 anonim ***** válasza:

Hiába teszel hálót,és gletteled csemperagasztóval az osb-t,mivel a rajta lévő bevonaton nem tapad meg tartósan a ragasztó.

Mint ahogy előttem is írták a jó megoldás a gipszkarton,tudsz belőle 60x200 cm-eset, kettévágod és már nem is nehéz felszerelni.


Esetleg tapéta?

2016. júl. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60x200 cm-eset vásárolni
2016. júl. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!