Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Monoblokkos vécéről mi a...

Monoblokkos vécéről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Eddig mélyöblítéses volt a terv, most elbizonytalanodtam. Alsó kifolyás már biztos. Monoblokk vagy ne? Igazából nem is tudom mi a másik lehetőség, mitől praktikus a monoblokk és mitől nem? Másiknál a falra rögzül a tartály?
2016. jún. 28. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Engem lebeszéltek róla.

Ezek mind silány minőségűek,és nincs hozzájuk alkatrész utánpótlás.

Én a jövő héten veszek...Alföldi,"magasöblítéses",alsókifolyásos lesz,a nagyseggű,-vagy is a nyújtott hátuljú.

Geberit tartály lesz,közvetlenül a wc fölé.

kb. 22k lesz.

2016. jún. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van az alföldinek is monoblokkos wc-je. Azért az nem vacak. Alkatrész is van hozzá.

Klasszikus stílusú házakba monoblokkosat, szokott választani a tulaj. Most mindenki beépítettet akar. Divat, és már jóideje megfizethető is.

2016. jún. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó a monoblokkos. itt Svédországban szinte mindenhol ilyen van.
2016. jún. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs hátránya a monoblokkosnak. Egyébként a falra menne a tartály. A monoblokkosnak kerámiából van a tartálya, a fali tartályosok általában műanyagok. A cső jellemzően a falon kívül megy. A monoblokkos sokkal igényesebb. A minőségükkel sincs semmi baj. Ajánlom.
2016. jún. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Mi is fali vécét szerettünk volna, de nem fér be az ablak alá. Monoblokkosoknál is lehet amúgy műanyag a tartály :) Csak kevés van belőlük. De épp tegnap hallottuk egy ilyenekkel foglalkozó boltban, hogy több embernél is megrepedt a porcelán tartály, így volt aki műanyagra cserélte. Ettől függetlenül nekünk is porcelán lesz, mert az igényesebb.

2016. jún. 29. 22:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!