Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Szerinted a festő dolga munka...

Szerinted a festő dolga munka után felmosni?

Figyelt kérdés
Vagy a munkából hazatérő embernek? Aki fizet a festésért.
2016. máj. 25. 17:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
A párom festő. Csak rendezett környezetet hagynak maguk után. Ez náluk alap, mivel nem megy így rossz hírük :)
2016. máj. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
A felmosás szerintem nem. Összepakol, elviszi a sittet, felsöpör. Ha felmos, akkor nagyon szépen köszönd meg! A festésért fizetsz, nem nagytakarításért! Az ablakot ne pucolja meg?
2016. máj. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
6%
Egy festőnek ez beletartozik a munkakörébe.
2016. máj. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
12%
Hát én soha nem fizetnék festésért, de ha mégis akkor elvárnám, hogy azt a koszt amit behordanak feltakarítsák.
2016. máj. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk felmosott (inkább csak törölt, mert le volt takarva) és a csempét is letakarította ahol olyan lett. Mondtam, hogy én megcsinálom, de azt mondta, hogy így közben még könnyen feljön, száradás után meg vakargathatom, ez meg bőven belefér, hogy maga után (még festés közben)rendet rak, és a megrendelő elégedett
2016. máj. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

Nem, nem is igen hallottam ilyenről. Persze, a nagyját takarítsák le, ne hagyjanak ott ganét, de az alapos takarítás nem az ő dolguk - ha meg is csinálnák, akkor is megcsinálnám én is utánuk.


Nyilván meg lehet velük beszélni, hogy csinálják meg, de szerintem alapértelmezetten nem ez az általános.

2016. máj. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%
Hát ami lecsöpög festés a letakaratlan felületekre azt egy jó szakember letörli vagy felmossa, és van hogy egyszerűbb felmosni festés után egy egész szobát és szebb is lesz tőle az összkép. Dolgoztam festőkkel, olyan volt hogy pl oviban festettük a folyosót ott a takarító nő jött utánunk folyamatosan, de ha nem lett volna nekünk kellett volna tiszta környezetet hagyni magunk után.
2016. máj. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%
1 es a párod talán viszi a porszívót,és nagytakaritást is végez.Igen van aki minden utólagos munkát elvégez,de ezt a megrendelő meg is fizeti .Mert amig itt takarit,addig máshol már festhetne .Ingyen még senki sem dolgozott,még a párod sem .
2016. máj. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 ittittitt válasza:
60%
persze,a festő mos - főz- takarít! te írtad ,hogy a zember fizet a festêsért,a takarítást ,bevásárlást is fizeted?
2016. máj. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem dolga felmosni a festőnek. Nem is láttam még olyat. Az is furcsa, hogy valaki ezt elvárná.
2016. máj. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!