Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mivel tudnám letisztitani a...

Mivel tudnám letisztitani a régi palát?

Figyelt kérdés
Palakeritésről lenne szó, néhol már fekete és leszeretném tisztitani. Sok helyen lattam ilyen keritest lefestve, én is festeni szeretném. Mivel tudnám leghatásosabban lepucolni?
2016. máj. 18. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Flex+drotkefe. De lehetöleg cigizz is közben, hogy hatásosabb legyen a tüdöd gyors és alapos tönkretételében.
2016. máj. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Una válasza:
Nagy nyomású vízzel tudod úgy letakarítani, hogy ne öld meg magad és a környezeted. Akinek nem számít sem a maga sem a környezete egészsége az flexet ragad, rá egy drótkorongot és mehet a takarítás. Ezzel az a gond, hogy a környezetet súlyosan szennyezi nagyon hatékony rákkeltő anyaggal.
2016. máj. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagynyomasu gepet sajnos nemtudok szerezni. Ha siman drotkefevel tisztitom vagy be is vizezem még ugy annyira nem vészes?
2016. máj. 18. 22:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Vegyèl porálarcot
2016. máj. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezedbe ne jusson drótkefézni vgy korongozni. Max körömkefe, jó tisztítószeres vízzel. A drótkefe nem a koszt suedi le, hanem lemarja a felületet.. a porába meg belledöglesz te is meg a szomszédod is (10-20 év múlva hat)
2016. máj. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pedig csak a magasnyomású lesz a megoldás!

Én is azzal csináltam,és azt a rengeteg koszt amit levitt róla,összesszedtem,bele egy nejlonba,és bele a kukába! A pala az azbeszt miatt NEM játék.

Utána festheted,de igen drága,a neve pala-,és lábazatfesték,...hengerrel egész jól halad.

2016. máj. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!