Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Miért kerül egy kádelőlap...

Miért kerül egy kádelőlap fele annyiba mint a kád maga?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy új kádat, és ami nekem passzolna 80 ezerért kád, ahhoz egy előlap 45 ezer Ft!

+ lefolyó, + láb + amit akarok extra.


Mi van azon az előlapon olyan fullcuccos, hogy elkérik az árát?

Nekem egy 20 ezer ami arányosnak tűnne.



2016. máj. 2. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez van, marketingfogás. A kád látszólag olcsó, de kiegészítőkkel együtt már nem annyira.

Ha nem tetszik, építtess elé egy előtétfalat és csempéztesd le. De mindenképp a gyári keretet, lábat vedd meg, különben inogni fog.

2016. máj. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hat a kad se olcso :D
2016. máj. 2. 12:40
 3/8 anonim ***** válasza:

Van olcsóbban is kád, sarokkád 30 ezer praktikerbe, de lehet 35 ezer, de nem javaslom nekünk berepedt és volt egy 5 centis repedés a kádon.

A keretet mindenképp vedd meg, de nekünk pl a keret kevés volt, téglával van a kád még kitámasztva alulról, mert félelmetes volt ahogy léptem a kádba és fél centit behorpadt.

Ha kiirnák hogy kád 200 ezer forint senki nem venné meg, igy meg még ez is kell az is kell, aztán összejön az az összeg. Nem javaslom a fal épitését elé, mert bármilyen gond van a kád alatt, akkor az előlapod csak leveszed de a fal az szivás lesz....

2016. máj. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Èn lábra raktam le súlyoztam és az alját pur habbal kifújtam meg se moccan. Az eleje meg fel lett falazva
2016. máj. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"téglával van a kád még kitámasztva alulról, mert félelmetes volt ahogy léptem a kádba és fél centit behorpadt."


...és mindig van munkájuk az ilyen mek-mestereknek, akik még egy kádat sem képesek beépíteni szakszerűen.

2016. máj. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Kedves utolsó, már bocsi hogy ezt irom, de kiemeltél egy részletet, van a keret, de kevés volt ezért téglával is megtámasztottam a kádat, de a tégblákon több réteg padlószőnyeg van. Tudod ezek a mekmesterek mindent megcsinálnak, mert az élet kényszeriti rá őket, örüj hogy van pénzed és tudsz hivni szakembert, ha csöpög a viz, én meg megcsinálom inkább.... Nem jó kedvemből egyébként én is szivesen élnék egy vadi új 200 milliósd házba, meg vettem volna drágább kádat.
2016. máj. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

celom egy komplett kad megvetele, hogy nehogy ne legyen nekem garancias, csak mert vmi ami rajta volt, nem eredeti.


Aztan ha vmi lesz, leverem rajtuk :)

labat biztos veszek, az nem ketseg, meg ez az elolap is biztos, de borzalmas ez az ar....

2016. máj. 3. 12:34
 8/8 anonim ***** válasza:

08:18


Tévedsz, mert nem engedek be semmi néven nevezendő u.n. szakit a házamba, hanem kellő utánaolvasás után megcsinálom saját magam.

Amúgy az előtted író leírta pontosan a menetét.

Egy ezer Ft-os purhabnál meg nem lehet az anyagiakra hivatkozni!!

(Amúgy a padlószőnyeg sem volt egy jó ötlet, mert az állandó párától rohadni fog, és mindig olyan büdi szag lesz a fürdőszobádban.)

2016. máj. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!