Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Utólagos, injektálós falak...

Utólagos, injektálós falak nedvességszigetelésről van tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Lyukakat kell fúrni a falba és be kell nyomni szigetelő krémet.
2016. jan. 28. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Félszuterén helyiség kb. 13 m-es szakaszára adott ajánlatot egy vállalkozó kb. 10 éve 750 ezerért. Megcsináltattam egy jókezű ismerőssel, aki ugyan nem járt el teljesen szakszerűen (nem fúrt elég mélyre és elég sűrűn), de a vállalkozói ajánlat töredékéért. A kiszáradási időszakban sok gond volt és csak egy mobilklímával tudtam a vizet eltávolítani a légtérből. Az azóta eltelt idő alatt a fal lassan elkezdett újra porladozni és az alsó csempeszegélyt le is dobta a fal. Nem tudom, hogy a 750 ezer után mi következett volna be.
2016. jan. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Talán már 30 éve is van annak,mikor ilyet csináltattunk.Akkor szinte ez még fogalom volt .Nagyon drága volt ,és csak 1 szoba falára volt lehetőségünk .

1 m magasan a vakolatot is levertük .A munka elvégzése után pár hónapot váni kellett a bevakolással .A kőműves szinte vért izzadott,mert a vakolat nem akart a falon maradni .

Ez a fal azóta is száraz .

2016. jan. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2013 nyár végén lyukaszgatták körbe a házunkat majd 400ezerért.

Elvileg 6 hónapot kell várni,míg megköt a beinjektált anyag.

Nos most 2016 van, és ugyanúgy szívja fel a vizet a fal, tiszta merev penész a ház,ott tartok,hogy felakasztom magam.


Éjjel nappal gürizünk és akármit csináluk, csak egy olyan házunk van,ami a penész melegágya....a ruháinkba,a bőrünkbe, a hajunkba érződik a doh szag,hiába szellőztetünk napi 5-6 alkalommal is.

Undorító és gusztustalan.

Azt a 400-t is több mint egy évig spróoltuk a semmiért. :(

2016. jan. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!