Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Van egy régebbi vegyes tüzelés...

Van egy régebbi vegyes tüzeléses lemezkazánunk, amin lett egy repedés, és a víz szivárog az égéstérbe. Kérdésem, tud-e valaki ajánlani nekem Sülysáp-Budapest körzetben egy olyan szerelőt, aki vállalná?!

Figyelt kérdés

2015. nov. 30. 11:49
 1/1 anonim ***** válasza:

én inkább egy másik kazánt ajánlanék.

ha egyszer megrepedt, akkor az a végét jelenti főleg ha öreg kazánról van szó.

hiába hegesztetted meg, majd elreped máshol, elfáradt az anyag.

semmi se tart örökké.

anno nekem is tönkre ment a lemez kazánom, régi monori kazán volt, kb 30 évet húzott le.

ismerősöm fűtés szerelő, ő mondta hogy ne foglalkozzak vele mert nincs értelme, javított már kilyukadt repedt kazánokat, volt olyan amelyik a szezon végét sem bírta ki.

azóta nem is vállal ilyet, mert állandóan őt csesztették hogy szarul csinálta meg, közben meg egyszerűen el volt rohadva a vas, meg széjjel égve.

inkább ezt a kazánt adjátok le a méhbe, aztán ha nem is újat de egy használt újszerűt vegyetek, és akkor nem kell idegeskedni mikor lyukad ki újra másik helyen.

2015. nov. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!