Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hogyan kell felújitani a fürdőt?

Hogyan kell felújitani a fürdőt?

Figyelt kérdés

A házat szeretném felújitani a fürdővel kezdek de egyedül csinálom (pár ember segít)


a fürdőn csak a vakolat van tapétát lehet tenni a fürdőbe es a mennyezetre diszléceket és abba led spotot szalagot a spotot a stukkóba tenném

a gipszkarton fehér tapétával le lehet fedni vagy garocell disz kockákkal?

ti mit újjitanátok fel a fürdőben?

a tükört le festeném fehérre mivel fessem le a barna fa tükör keretet? Milyen festékkel

van olyan villanyszerelő és kőmüves aki tud segiteni skypon vagy irásban? (ha kell kis összeget fizetek is érte)


[link]



[link]



[link]



[link]



[link]


2015. aug. 29. 12:48
 1/1 ügepesz válasza:

Én a következőt csinálnám:

(Nem tudom, mennyire vagy otthon a dolgokban, én most olyanokat írok le, amit magam is meg tudok csinálni)

Egészítsd ki az ajtókeret hiányosságait, majd vakold be a hibákat szépen. A vakolási hibákat javítsd ki.

Szintén nem tudom, mennyit szeretnél/tudsz ráfordítani anyagilag, de lehet kapni olcsóbb csempéket, padlólapot. 1 méter 60 centiig (vagy ameddig akarod) csempézd fel a falakat, burkold le a padlót, csinálj egy összefolyót. A csempézés fölött gletteld le a falat, és fesd le.

Én a helyedben a plafonra szerelnék egy standard gömb lámpát, abba olyan izzót teszel, amilyet szeretnél. A tükör fölé valami spotot, amivel látod magad normálisan.

A plafon hiányosságait javítsd ki, és ragassz rá félcentis hungarocell lapokat, stukkóragasztóval, egyenletesen, szépen. Hagyd fehéren, vagy fesd a fal színére, ha az nem fehér lesz.

Az ajtókeretet fehér zománccal kenném, előtte szépen fel kell csiszolni.

A tükör nem látszik a képeken.

Amikor villanyt szerelsz, az érintésvédelemre fokozottan ügylej, pára, víz mindenhol előfordulhat, földelés mindenhol legyen, a mosógépnél főleg.

A vízzel is érdemes vigyázni. Mielőtt leburkolod a falat, próbáld ki, hogy semmi nem szivárog-e, és utána burkolj.

Röviden ennyi. Leírni rövid, megcsinálni már annyira nem lesz az. :-)

Jó munkát!

2015. szept. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!