Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Házat vettünk és van egy...

Házat vettünk és van egy másik kis ház a telken, ti mire alakítanátok be?

Figyelt kérdés
Sajnos egyelőre még ötletünk sincs.
2015. jún. 18. 13:35
 1/4 acelsziv ***** válasza:
84%
Én tutira műhelyt rendeznék be. Vagy szaunát és edzőtermet.
2015. jún. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Mire van szükségetek, igényetek?

Ha sokat járnak hozzátok vendégek, családtagok, akkor én vendégházat csinálnék. Így kényelmesebb az ottalvás. Ha vannak gyerekek, akkor oda elvonulhatnak barátokkal. Pizsiparti és hasonlók. Kicsit önállóan vannak, de mégis otthon.

A kondi terem is tök jó ötlet. Legalábbis nekem. De aki nem edz, annak nyilván felesleges.

Vagy ha van olyan hobbitok, amire jó lenne. Műterem, műhely.

2015. jún. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

nagyobb kamra ahol burgonyát, konzerveket stb. tároltok vagy mondjuk a téli cuccokat, kerti bútorokat

mosókonyha, így a fürdőben nem foglalja a helyet a mosógép és lehet is teregetni, az meg a szobában nem foglalja a helyet

2015. jún. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha eddig lakásban laktatok, el sem tudod képzelni, mennyi mindenetek lesz idővel, ami a kerthez kapcsolódik. én már nem férek a kamrában, így azt szeretnék egy nagyobbat.

vendégház nekem is tetszett régebben, de nem járnak ittalvós vendégek, meg oda külön villany, fűtés, mindenféle burkolat, szőnyeg/járólap/parketta, tapéta/festés, bútorok, ezek nélkül az nem ház, akkor meg már 2 házról kell gondoskodni. ezt tényleg csak akkor, ha ki lesz használva.


mekkora a telek és mit fogtok ott csinálni? nekem 1000 m2, és kis veteményeskert, kutyák, majd lesznek gyümölcsfák, meg a kerti bútor. ha ilyesmiben gondolkodsz, akkor idővel lesz rengeteg szerszámod, meg sok-sok kis apróság. ásó, kapa, gereblye, kézi szerszámok, nálunk pl flex, láncfűrész, dekopírfűrész, szivattyúk, villanymotor, innen-onnan lehulló faanyagok, vasanyagok, permetező, régi bútorok, nagy csomagok, pl. télre vett 100 kb krumpli, amit nem viszel be a melegre, 15 kg-s kutyatáp, mert így sokkal olcsóbbra jön ki, slag, ezeket és hasonlókat nem tárolok a házban.

a kerti bútorom nem is fér sehova télen, így megfagy, megázik, amortizálódik, (fából van), feljön a festés, és egy nagy asztalt meg a székeket nem tudom hova tenni. napozóágyam még nincs, de annak meg főleg nagy hely kéne, mert a nem összecsukható fa rácsos tetszik.

esetleg ha van/lesz gyerek, akkor műanyag homokozót/kis medencét, csúszdát sem kéne kint hagyni télre.


edzőtermet csak nagyon elvakult embernek érdemes, akinek mindene a sport. mert egy szobabiciklinek vagy egy futópadnak túl sok hely nem kell, de ahhoz,. hogy külön szobát vagy házat tarts fenn nekik, már elég sok gépnek kell lennie.

2015. jún. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!