Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Lambéria igen vagy nem? Érvek...

Lambéria igen vagy nem? Érvek mellette? Én nem nagyon akarom, de párom szeretné.

Figyelt kérdés
2015. ápr. 15. 14:06
 1/8 Trafó1 ***** válasza:
100%

Nem kell sűrűn festeni, védi a falat a nekiütődő akármitől, nehezebben sérül mint a rendes falfestés, lemosható, meg lehet szépen csinálni.


Nem lehet változtatni csak leszedéssel ha meguntad, macerásabb átfesteni, fel lehet rondán is rakni, drágább mint a festés.

2015. ápr. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazából már van, mert újítjuk a házat amit vettünk, csak le lett szedve és párom vissza akarja rakni, lefesteni. De én nekem nem nagyon tetszik.
2015. ápr. 15. 14:34
 3/8 schocko ***** válasza:
33%
Kiment a divatból.
2015. ápr. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Trafó1 ***** válasza:
Akkor ne engedd visszarakni, húsz évig azt fogod nézni.
2015. ápr. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem rajtad múlik,neked tetszen az a lényeg
2015. ápr. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ellene: iszonyatosan izlestelen, bar ez szubjektiv.
2015. ápr. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
külföldön van hogy használják, fehér színben, képen nem néz ki rosszul, de valóban kiment a divatból. én nem kérnék belőle.
2015. ápr. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!