Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Vízkiállás beszereltetése...

Vízkiállás beszereltetése mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mára vártam a vízszerelőt, de nem jött... és nincs kedvem várni már.

Mosogatógépet szeretnék venni, de a konyha olyan lehetetlen módon van megoldva, hogy vízkiállást kell készíttetnem, ehhez persze falat bontva.

Telefonon árajánlatot nem kapok, ha valakinek van ilyen tapasztalata, kb. mekkora összegre számíthatok? Ha a szakemberrel merészelem lecseréltetni a szifont, azért mennyit szoktak elkérni?

Ha nagyon magas összeget mondanak, inkább veszek egy pár új göncöt, és mosogatok abban :D


2015. ápr. 14. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Kb 7500
2015. ápr. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Én is ennyiben reménykedtem, de a férjemnek a vízszerelő 45ezer forintot mondott telefonon, a szifoncserével, meg két db. 3 méter körüli, a géphez való vízcső beszerzésével... mondhatom, padlót fogtam.

Esetleg egy jó szakit nem tudnál ajánlani?

2015. ápr. 16. 02:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Félre értés van én a szifon cserére értettem.

Amúgy nem tudom mit kell ott vésni,mert több megoldás is van mosogatógép bekötésére.Az is lehet,hogy a szifont nem kell cserélni csak be kell tenni 1 másik idomot amire csatlakozik a kifolyórész.

2015. ápr. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!