Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » A héra vagy a polifarbe...

A héra vagy a polifarbe termékeit ajánljátok és miért, esetleg más gyártót?

Figyelt kérdés

2015. márc. 30. 20:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Tavaly nyáron Polifarbe Platinummal festettem ki két szobát.

Pont ma fejeztem be a nappalit, Héra Prémiummal.


Tök egyformák. :)


(Héránál nagyobb a színválaszték talán, de minőségbeli különbség nincs.)

2015. márc. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
mindkettő egy rétegben takart fasán?
2015. márc. 30. 21:59
 3/11 anonim ***** válasza:
Épp ma néztem festékeket. Polifarbe vagy Dulux, gyakorlatilag mindegy. Azt vegyél, amelyiknek jobban tetszik a színe. 1 rétegben fed, de nem lesz tartós. Mindenképp kettővel számolj.
2015. márc. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Azért ajánljuk ezeket, mert nagyon jó minőségűek, ha nem nagyon gebaszos a fal, akkor egy rétegben is szépen takar, egyenletesen lehet elkenni, ezért:

- hiába tűnik drágábbnak nem az mert sok olcsóbb festéket akár 2-3 rétegben is fel kell vinni, tehát mennyiségileg lényegesen többet kell megvenni.

-azzal, hogy kevesebb réteget kell felvinni rengeteg munkát és időt spórolsz meg.

2015. márc. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Polifarbe: hófehér tapétára egy rétegben elég volt

Ahol narancssárgára festettem másik n.sárgát elég volt az egy réteg. Viszont amit halványzöldre festettem, oda kellett a két réteg, viszont tökéletesen letakarta az elég erős narancsot.

Héra: Nem teljesen fehér falon elbírta a két réteget. :)

2015. márc. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
oké fiúk köszönöm a válaszokat:) akkor a szín és az ár lesz a döntő a választásban:)
2015. márc. 31. 13:25
 7/11 kunu lenke ***** válasza:
Szia.Én a Hérát szoktam használni.Kiadós jól takar és az ára szerintem kedvező.
2015. márc. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Lány vagyok.

Szívesen. :)


Jó festegetést!

2015. ápr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

3. vagyok

én is lány vagyok :)

jó munkát!

2015. ápr. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
nem ajánlok semmi polifarbe terméket, platinummal festettünk ki és iszonyatos mennyiségű festék kellett. alig volt benne színpigment és csak vastagodott a festék, ráadásul megvágtak, hiszen az öt literesben jó ha három liter festék volt... érdekes hogy dulux konyha fürdőszoba festékkel azonnal szép lett, persze az is két rétegben, de ebben legalább volt pigment...
2015. ápr. 9. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!