Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Szalagparketta sérülés, javítás!?

Szalagparketta sérülés, javítás!?

Figyelt kérdés
Szalagparkettám van a nappalimban (ősöreg, igazi fa) és az egyik nap sikeresen végighúztam rajta egy dög nehéz szekrényt, aminek minden jel és hang nélkül sikerült úgy végigkarcolnia kb.1 centi mélyen, hogy ihajj. Ismertek valami megoldást az eltüntetésére vagy legalább a kevésbé látványossá tételére?

2014. dec. 5. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:

inkább 1cm hosszan? mélységnek ez a parketta felét jelentené.

kisebb sérülésre jó a gyertya. ha nem nagy, akkor csak végig huzigálod rajta, ha nagyobb akkor csepegtesd oda és amíg meleg húzd el a tetejét egyenesre egy spaklival(esetleg hajszárítóval melegíthetsz rajta).

én így javítottam pár sérülést.

2014. dec. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
van ilyen folyákony fa, külömböző színekben és lelakkozod
2014. dec. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sokkal vastagabb, mint 2 cm a teljes vastagsága. Maga a mélysége a sérülésnek 1 cm, a hossza pedig nagyjából 20 cm.
2014. dec. 6. 15:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor folyékonyfa ( [link] pár rétegben, aztán valamilyen parkettalakk, a végén meg egybepolírozod az újat a régivel és laig fog látszani.
2014. dec. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!